G A R D E N E L L O

Гамаки

Наши клиенты

Гамаки – все, що про них потрібно знати

Гамак – це елемент меблів, який в основному використовують для зовнішнього використання, є лежанкою з тканини, підвішеною за дві або більше крапок. Слово «Гамак» походить від мови карибських індіанців означає «смужка тканини»

Види розмірів гамаків

Одномісні – чудовий вибір для людей, які хочуть усамітнитися з книгою або телефоном, послухати музику або просто подрімати на відкритому повітрі.

Двомісні – стане гарним вибором для дітей, закоханої пари чи просто друзів.

Тримісні і більше - ці гамаки стануть відмінними друзями для великої родини чи компанії, адже це ціле підвісне ліжко. Даний вид гамаків великий за розміром і дуже зручний.

ВІДМІННОСТІ ГАМАКІВ

Найпростіші, як правило, зроблені тільки з тканини, їх часто називають похідним, тому що в них немає додаткових габаритних матеріалів і каркасів, вони займають небагато місця, важать зовсім небагато і завжди легко розмістити, достатньо знайти до чого закріпити самі кріплення.

Більш складні моделі виготовляють з міцними рейками, найчастіше, з дерева, які розподіляють вагу рівномірно, тим самим зменшуючи навантаження, такі моделі можна назвати міцнішими, на практиці вони витриваліші. Найчастіше їх називають садовими гамаками, для походу вони менше підходять, тому що важать більше та у складеному вигляді займають більше місця.

І останній, але не менш затребуваний вигляд – з каркасом. Цей вид поставляється з каркасом, на який ви чіпляєте Ваш гамак, тим самим його можна розмістити прямо на галявині.

Купівля гамака

Купити гамак для дачі Ви можете перейшовши до нас на сайт та оформивши замовлення у будь-який час доби без вихідних. Оформивши замовлення ви можете замовити доставку по Києву або залишити координати відправки. Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом після оформлення замовлення.