G A R D E N E L L O

Садовые цветочные вазы

8 шт.

Сортировать по
Сортируется по убыванию. Установить по возрастанию
Показывать по
8 шт.

Сортировать по
Сортируется по убыванию. Установить по возрастанию
Показывать по

Наши клиенты

Квіткові вази – як елемент вуличного декору

Квіткові вази або кашпо, дедалі більше набирають популярності для використання в інтер'єрі та на відкритому просторі на нашому ринку. Але не потрібно плутати звичайне кашпо та вуличне, адже вони створені для різних умов, і звичайне кашпо швидко втратить свої властивості, найчастіше вигляд, при експлуатації на вулиці.

Вуличні кашпо створені спеціально для вулиці. Матеріали дозволяють цьому виду квіткових ваз перебувати поза домом цілий рік. Найчастіше використовують штучний ротанг, адже цей вид матеріалу дуже витривалий і не потребує додаткового обслуговування. Заплітають штучний ротанг на алюмінієвому каркасі.

Відмінність вази від кашпо

Тут все дуже просто, ваза – це ніша для квітки. Кашпо – це підставка під горщик чи інший елемент декору. У вуличне кашпо часто ставлять відро з льодом, в якому можна тримати холодні напої або просто використовувати як тримач декору чи освітлення.

КАШПО І УЛЮБЛЕНІ РОСЛИНИ

Всі рослини ми не можемо залишати взимку на вулиці і тут наше кашпо знову нас врятує, його можна запросто перенести в будинок. У будинку вуличне кашпо не займатиме багато місця, але й також спростить життя господареві, адже Ваша улюблена квітка не стоятиме на підвіконні. Ви забудете як протирати землю з підвіконня, але і Ваша квітка виглядатиме набагато ефектніше.

Купити квіткові вази Ви можете у нас на сайті в розділі аксесуарів або зателефонувавши до нас за телефоном. Якщо ви хочете доглянути рішення у плані стилю, ми запрошуємо Вас відвідати наш шоурум, у нас Ви наочно побачите, як це виглядає. У нашому магазині представлено безліч елементів декору та вуличних меблів.