G A R D E N E L L O

Садовые скамейки

11 шт.

Сортировать по
Сортируется по убыванию. Установить по возрастанию
Показывать по
11 шт.

Сортировать по
Сортируется по убыванию. Установить по возрастанию
Показывать по

Наши клиенты

Лавки в саду – декоративний елемент та функціональні меблі

Щоб облаштувати та декорувати зону відпочинку на присадибній території, надати їй особливого стилю, господарі вдаються до допомоги такого простого, навіть звичного елементу, як садові лавки. Безліч видів і форм, матеріалів, з яких вони виготовляються, дають можливість підібрати оптимальний варіант, що підходить саме для вашої ділянки, що підкреслює його стиль.

Як і садові гойдалки, є прикрасою і в той же час функціональним елементом. Залежно від зовнішнього вигляду, розміру, вони можуть виконувати різні ролі. Наприклад, легкі лавочки нехитрого дизайну відмінно підійдуть як деталь виключно практичного призначення – їх можна і до обіднього столу перенести (якщо ви трапезуєте на вулиці), і поставити там, де місця зовсім небагато.

Ковані лавки – елемент декоративний. Їхні витончені форми підкреслять вишуканість саду. Розміщувати ці меблі логічніше всього в місцях, що вимагають акценту, родзинки - вздовж тінистої алеї саду, біля пишної клумби або маленького струмка під тінистим деревом. На них приємно відпочити на самоті, насолодитися красою природи.

Моделі, створені з тику та мербау – ідеальне рішення для цінителів довговічних та красивих меблів. Ці сорти деревини в обробці виглядають солідно, дорого та ідеально підходять для дизайну в стилі кантрі, шато. Тикові меблі в саду можуть бути цілий рік - негода не в змозі вплинути на її зовнішній вигляд і стан. Ні комахи, ні пліснява або грибки не здатні зіпсувати виріб.

ЯК ВИБРАТИ ПІДХОДЯЧИЙ ВАРІАНТ?

Лавки – меблі хоч і звичайні, але все-таки досить специфічні. При їх виборі, необхідно керуватися не лише особистими смаковими уподобаннями, а й враховувати обстановку, в яку її доведеться помістити, загальний дизайн. Вибирати їх потрібно в залежності від способу використання. Не виняток і лавки садові. Якщо ви мрієте про прикрасу, то брати необхідно візерунчасті ковані лавочки, а ті, хто планує використовувати лавку як помічника, інструмент, повинні звернути увагу на більш легкі дерев'яні моделі.

Купити лавки у магазині Gardenello

Наші товари – імпорт ексклюзивної продукції із країн Європи. Для замовлення потрібно просто зателефонувати за вказаними номерами на сайті. Купити садові меблі та отримати їх у найкоротші терміни дуже просто! Ми співпрацюємо з лідируючими фірмами-перевізниками України та організуємо доставку до будь-якої точки нашої країни за прийнятною ціною.