G A R D E N E L L O

Боксы

10 шт.

Сортировать по
Сортируется по убыванию. Установить по возрастанию
Показывать по
10 шт.

Сортировать по
Сортируется по убыванию. Установить по возрастанию
Показывать по

Наши клиенты

Вуличні бокси – найкращий вибір для подушок

Основним завданням боксу для подушок, як не дивно, зберігання подушок від зовнішніх факторів. Ми завжди пропонуємо нашим клієнтам купити бокс для зберігання подушок разом із комплектом для відпочинку, ця пропозиція завжди аргументована тим, що за відсутності господарів подушки бажано ховати.

Наш клімат досить брудний, після кількох дощів Вам знадобиться чистити чохли, адже чохли воду не вбирають, але бруд залишається і присихає. Бокси з легкістю вирішують цю проблему. Будь-якої пори року в них можна ховати свої подушки, не переживаючи за їхній стан.

У боксах, які ми рекомендуємо, всередині є додатковий чохол, якщо Ви надовго виїжджаєте Ви просто складаєте туди подушки і закриваєте його додатково на блискавку і закриваєте кришку. Навіть якщо такий бокс заллє сильною зливою подушки всередині чохла будуть чистими та сухими.

Характеристики вуличних боксів

Здебільшого, вуличні бокси виготовляють зі штучного ротанга, дерева та алюмінію. Це найкращі матеріали для вулиці. Усередині боксу має бути спеціальний тканинний чохол, який не дає проникнути волозі в бокс.

Бокси зі штучного ротанга можуть поставлятися в розібраному вигляді, збір такого боксу не займе багато часу за наявності інструменту. Не дивина, що бокси приходять у зборі, але частіше таке зустрічається в боксах з дерева.

Вуличні бокси з дерева потрібно буде періодично обробляти спеціальними мастилами для підтримки початкового вигляду. Можливо Вам більше до вподоби зістарений вигляд, тоді можна залишити їх як є. У будь-якому випадку, Ваше рішення не вплине на довговічність експлуатації даного виду виробів.

Купити найкращі вуличні меблі Ви можете на нашому сайті, там же Ви можете знайти і найкращі варіанти вуличних боксів від європейських виробників. Ми завжди впевнені у товарі на сайті та даємо 45 днів на повернення, якщо Вам товар не підійшов. Подивитися на якість нашого товару Ви можете відвідавши наш шоурум у Києві.