G A R D E N E L L O

Летние зонты консольные

Товары 1-35 из 37

Сортировать по
Сортируется по убыванию. Установить по возрастанию
Показывать по

100% честная
цена на сайте

прямой импорт
из Европы

персональный
сервис

доставка
по Украине

Товары 1-35 из 37

Сортировать по
Сортируется по убыванию. Установить по возрастанию
Показывать по

Наши клиенты

Консольні парасолі – практичне рішення.

Консольна парасоля – це парасоля, яка має основу з боку, в основному з механізмом розкриття бані. Даний вид парасольок, залежно від ціни, може змінювати нахили купола як у вертикальному положенні, так і горизонтальному.

БАЗА КОНСОЛЬНОЇ ПАРАСОЛІ

База - це кріплення для основи парасолІ, яка не дає парасольці перевернутися. Бази підбирають до парасолІ в залежності від її розміру та рекомендацій заводу виробника. В основному розрізняють 3 види бази для парасолІ:

- Хрестовина для встановлення до підлоги

-Гранітна плита.

- Хрестовина під бетонні плити.

- Бази з наповнювачами, як наповнювач найчастіше використовують мішки з піском.

До наших консольних парасоль Platinum розміром від 3м ми в комплекті поставляємо гранітні бази на коліщатках з блокаторами, це дає можливість перетягнути парасольку при необхідності без демонтажу основи з куполом.

МЕХАНІЗМИ КОНСОЛЬНИХ ПАРАСОЛЕЙ.

Існують безліч різних механізмів парасолей, які можна знайти. Залежно від складності механізму та його функціоналу. Для відкриття парасольки ми рекомендуємо парасолі з лебідковим механізмом відкриття парасолі, вони прості в експлуатації та досить надійні. Принцип роботи простий – при обертанні ручки лебідки, яка розміщена на підставі парасольки, наводиться в русі трос, який відкриває купол.

Існують консольні парасолі з механізмом для кругового обертання з ножним блокатором – це рішення дуже практичне та просте. Принцип роботи теж простий, натисніть блокатор, потім поверніть в потрібну Вам сторону парасольку і відпустіть блокатор.

Техніка безпеки

Дуже важливо знати, що будь-яка консольна парасоля не можна залишати відкритою при сильному вітрі, купол парасолі може під впливом вітру перевернутися, тим самим може пошкодити купол парасолі. Також виробники не рекомендують залишати купол парасольки у максимально вертикальному положенні. Якщо Ви не використовуєте парасолю, краще її скласти, таким чином Ви убезпечите себе та своїх близьких від непотрібних проблем.

Купити парасольку на терасу

Придбати консольну парасолю за найкращим співвідношенням ціни та якості Ви можете у нас на сайті. Ми подбали про те, щоб Ви максимально просто підібрали потрібну модель і могли купити її в кілька клацань мишки. Зверніть увагу, що парасолі компанії Platinum йдуть у комплект з базами та чохлами, що зробить їх гарним вибором.