G A R D E N E L L O

Кресла-качалки

4 шт.

Сортировать по
Сортируется по убыванию. Установить по возрастанию
Показывать по
4 шт.

Сортировать по
Сортируется по убыванию. Установить по возрастанию
Показывать по

Наши клиенты

Крісла-гойдалки - доповнення Вашого саду.

Всім відомі зі старих фільмів різні моделі крісел-гойдалок, які так красиво стояли біля каміна або на терасах будинків. У наші часи багато хто думає, що дана модель себе вижила, але ми готові запевнити Вас, що крісла-гойдалки - це відмінний елемент для відпочинку. У будинку або на вулиці, хороше крісло гойдалка завжди доставлять безліч комфорту. Після важкого дня або просто любителям посидіти з чашкою кави або чаю, плавно погойдуючись у кріслі, ми відновлюємо свій емоційний стан.

Відмінністю нашого магазину є вузький напрямок на вуличні меблі, тому наші моделі даних крісел теж розраховані для зовнішнього середовища, але це не означає, що їх не можна використовувати в будинку. Це означає, що матеріали, з яких виконане крісло, набагато витриваліші за звичайні і прослужать набагато довше. Тканини легко переносять вологу та ультрафіолет, тим самим не змінюють свій колір та текстуру протягом тривалого часу.

Більшість моделей вуличних крісел-качалок виконано зі штучного ротанга, це легко зрозуміло тим, що даний матеріал дуже витривалий, він легко переносить перепади температур. До всіх вищенаписаних переваг потрібно додати плотність матеріалу, його дуже складно пошкодити, що робить його ще більш привабливим до покупки.

На нашому сайті представлені різні види товарів, ось основні з них:

- Комплекти для відпочинку

- Обідні комплекти

- Бар

- Шезлонги

- Парасолі

- Аксесуари

- Гойдалки

- Лавки

Також рекомендуємо заглядати в нашу категорію Знижки,де Ви завжди можете знайти щось цікаве за дуже гарною ціною!