G A R D E N E L L O

Ковры уличные

3 шт.

Сортировать по
Сортируется по убыванию. Установить по возрастанию
Показывать по
3 шт.

Сортировать по
Сортируется по убыванию. Установить по возрастанию
Показывать по

Наши клиенты

Вуличні килими – основні міфи:

- ЦЕ НЕ КРАСИВО

Насправді, правильно підібраний килим підкреслить межі зон, не важливо відпочинку чи обідньої. Крім зон він також додасть фарб та зручності. Допустимо біля басейну завжди приємно бути схожим на м'який килим, який в той же час завжди залишається сухим.

- ЦЕ НЕ ПРАКТИЧНО

Найдивніший міф що ми зустрічали. Крім того, що було написано раніше, вуличний килим виручить у місцях, де, наприклад, слизька підлога або буде відмінним варіантом з вуличними диванами. Багато можна написати, як килим може прикрасити обстановку, все залежить від мети.

- ЦЕ РОЗПЛІДНИК БАКТЕРІЙ

Теж досить часта заява і знову не обґрунтована. Хороші вуличні килими виконані зі спеціальних матеріалів, які не вбирають вологу, завдяки чому в ньому не розлучається грибок і пліснява.

- ВУЛИЧНІ КИЛИМИ СКЛАДНО ЧИСТИТИ

Моделі, представлені в нашому магазині дуже легко чистити, тому що, матеріал з якого виконаний килим, не вбирає вологу, а відповідно і бруд. Звичайно бруд може присохнути, у такому разі його можна просто чистити сильним напором води, у складніших випадках можна потерти щіткою. Жодних додаткових спеціальних засобів купувати не потрібно.

- З ЧАСОМ МИ ЙОГО ВИКИНЕМО

Так, це так, але хочемо Вас запевнити, що вуличні моделі килимів будуть служити Вам не менше 10 років без зміни у кольорів, адже матеріал дуже технологічний і його щільність велика. Моделі килимів з нашого магазину виконані спеціально для вулиці та їх максимально роблять для вуличного середовища. Наші килими з легкістю переносять перепади температури та не вигоряють під сонцем.

- ДУЖЕ ВИСОКА ЦІНА

Можливо Ви так можете подумати, якщо Ви прочитали міфи, які ми описали раніше, Ви вже розумієте, що це далеко не звичайний матеріал, і він дорогий у виробництві. Якщо Ви поціновувач хороших і якісних речей, то килим стане незамінною частиною Вашої тераси.

Ексклюзивні моделі вуличних килимів

Магазин Gardenello спеціалізується на імпорті елітних вуличних меблів. Не винятком є й різні вуличні аксесуари. Ознайомитися з асортиментом можна відвідавши наш сайт або відвідавши наш шоурум у Києві. Ми завжди оновлюємо наш асортимент із виходом новинок на європейському ринку. Дізнатися більше інформації ви завжди можете зателефонувавши нам та поспілкувавшись з нашим фахівцем.