G A R D E N E L L O

Садовые стулья

Обеденные стулья отличаются от кресел тем, что могут очень удобно храниться посредством штабелирования, но в остальном это также очень комфортабельная мебель, которая вызывает только позитивные эмоции. Обратите внимание на обеденные столы и кресла.
Товары 1-35 из 98

Сортировать по
Сортируется по убыванию. Установить по возрастанию
Показывать по

100% честная
цена на сайте

прямой импорт
из Европы

персональный
сервис

доставка
по Украине

Стул Trinity

Стул Trinity

21 800 грн.

Стул Costa black

Стул Costa black

5 440 грн.

Стул Fiji

Стул Fiji

11 800 грн.

Стул  Bengal

Стул Bengal

21 600 грн.

Стул Monte Carlo

Стул Monte Carlo

11 800 грн.

Стул Fiji White

Стул Fiji White

11 800 грн.

Слут Fiji White Simple

Слут Fiji White Simple

10 000 грн.

Стул San Marino

Стул San Marino

12 600 грн.

Стул Jamie Oliver

Стул Jamie Oliver

20 000 грн.

Стул Heart

Стул Heart

49 920 грн.

Товары 1-35 из 98

Сортировать по
Сортируется по убыванию. Установить по возрастанию
Показывать по

Наши клиенты

Обідні стільці – просто та комфортно.

Всі ми знаємо, що гарний стілець має бути простим, зручним і просто гарним. Але для вуличного стільця все не так однозначно, модель для вулиці повинна поєднувати не тільки характеристики звичайного стільця, але також має бути витривалим. Каркас має бути виконаний з металу, якому не властиво іржавіти, або з витривалого дерева, одним із найкращих виборів буде тик.

З чого роблять вуличні стільці?

З металів, найчастіше, за основу беруть алюміній або алюмінієві сплави, вони відмінно підходять через свою витривалість до корозії, також він дуже легкий і не робить наш стілець дуже важким. В основному алюмінієві каркаси вуличних меблів покривають порошковою фарбою. З цим типом каркасів найчастіше комбінують плетіння зі штучного ротанга та текстилен.

З дерева ми рекомендуємо використовувати тик або робле (болівійський дуб). Ці варіанти дерева досить витривалі до зовнішніх факторів і при невеликому догляді зберігають свої характеристики і вигляд дуже довгий час. Даний вид матеріалу екологічний, але його вага набагато більша ніж його конкурента на алюмінієвому каркасі. Що стосується ваги дерева, то тик буде важити трохи більше ніж робле або акація.

ВИБІР ТОВАРІВ ДЛЯ ДАЧІ

Багато хто вибирає стільці для вулиці через можливість їх складати один в один, завдяки чому економлять простір при зберіганні. З дерев'яними моделями складніше, адже вони рідко штабелюються, але якщо Ви все-таки зупинили вибір матеріалу на дереві і Вам потрібен стілець, який можна буде зручно зберігати, зверніть увагу на реклайнери. Стільці реклайнери підійдуть саме тим, кому потрібно заощадити простір на стільцях, адже вони компактно складаються і дуже зручно їх зберігати.

Часто вуличні стільці називають дачними, адже багато хто з нас багато проводить часу в місті, але завжди повертаючись на дачу хочуть комфорту, і виносити щоразу громіздкі стільці не дуже хочеться, в цьому випадку варто доглянути обідні стільці з нашого каталогу. До стільців з дерева або моделей до яких не передбачена подушка в комплекті ми можемо пошити подушки, для цього потрібно звернутися до нашого фахівця, і він підбере подушку під потрібний для Вас колір.

Купівля не виходячи з дому

У нас у магазині Ви завжди знайдете багато різних варіантів вуличних столів та стільців, які Ви можете купити за допомогою сайту не виходячи з дому. У нас на сайті представлені найновіші та найексклюзивніші моделі вуличних меблів. Наша компанія постійно стежить за новинками вуличних меблів і завжди дає нашим клієнтам актуальну інформацію щодо нових моделей та трендів.