G A R D E N E L L O

Павильоны садовые

17 шт.

Сортировать по
Сортируется по убыванию. Установить по возрастанию
Показывать по
Лаунж Anibal

Лаунж Anibal

397 350 грн.

Беседка Spartan

Беседка Spartan

885 825 грн.

Лаунж Geometric

Лаунж Geometric

256 500 грн.

Лаунж Cube

Лаунж Cube

348 750 грн.

Лаунж Belen

Лаунж Belen

372 600 грн.

Беседка Sunday

Беседка Sunday

444 375 грн.

Лаунж Moonlight

Лаунж Moonlight

307 800 грн.

Лаунж Macarena

Лаунж Macarena

675 000 грн.

Лаунж Santiago

Лаунж Santiago

313 200 грн.

Лаунж Holiday

Лаунж Holiday

546 525 грн.

Лаунж Boat

Лаунж Boat

394 200 грн.

100% честная
цена на сайте

прямой импорт
из Европы

персональный
сервис

доставка
по Украине

Лаунж Shade KD

Лаунж Shade KD

407 790 грн.

Лаунж Sochi

Лаунж Sochi

132 300 грн.

Модульная беседка Sochi

Этот товар доступен в виде в виде отдельных элементов и Вы можете выбрать подходящую конфигурацию.

Лаунж Faber Kubu

Лаунж Faber Kubu

316 800 грн.

17 шт.

Сортировать по
Сортируется по убыванию. Установить по возрастанию
Показывать по

Наши клиенты

Павільйон садовий – помічник в організації відпочинку

ЛЕГКІСТЬ, ПРАКТИЧНІСТЬ, КОМФОРТ

Мода на урочистості, організовані на відкритому повітрі поширюється з кожним днем. Люди все частіше віддають перевагу активним іграм, фуршетам на природі, а не банальним посиденькам у чотирьох стінах. Ця тенденція цілком обґрунтована, адже витрати на корпоративи, весілля та дні народження суттєво знижуються за рахунок відмови від оренди залів, а якість такого проведення часу на порядок вища.

Садовий павільйон - зазвичай стійка конструкція, що складається з металевого каркаса, на який натягується покриття тенту або щільна тканина. Це споруда, що легко зводиться, зібрати і розібрати яку не складе труднощів. Загалом, мобільність – головний плюс. Такий міні-шатер можна залишати в саду на все літо, а можна побудувати до приходу гостей, доповнивши комплект меблями з ротанга, а в решту часу зберігати в будинку.

Варіаціям використання таких конструкцій немає числа. Крім свого цільового застосування, намети для дачі поширені у кав'ярно-ресторанному бізнесі. Власники закладів часто застосовують в оформленні зовнішніх площадок. Тим самим вони не просто підвищують кількість сидячих місць, та й додають зовнішньому дизайну нотку європейської розкоші. Тканинні намети виглядають дуже витончено, надають затишку. Попивати ранкову каву, сидячи в тіні - дуже приємне заняття.

З погляду дизайнерів, ідеальним доповненням до павільйонів є меблі зі штучного ротанга, а саме його мешканці не зможуть не погодитися з цим твердженням. Хто, як не мешканці столиці спокушені різними новинками і вигадками новаторів у сфері інтер'єру. Плетені крісла, столики і стільці, що здаються буквально повітряними, будуть чудово поєднуватися з такими ж легкими тканинами, з яких виготовлені тенти.

ПЕРЕВАГИ ВИКОРИСТАННЯ

Павільйон садовий може похвалитися візуальною привабливістю, яка у поєднанні з технічними характеристиками утворює цілу низку плюсів використання.

По-перше, ви можете привезти і зібрати конструкцію будь-де: на природі, в саду, в парку. Для цього вам не потрібно специфічних умінь, навичок та сили. По-друге, намет убереже вас не тільки від сонячних променів, але і таких принад природи як дощ і сильний вітер, саме для цього передбачені бічні панелі.

Купити садовий павільйон в магазині Gardenello

Ми імпортуємо дачні меблі, репутація виробників яких перевірена часом. Європейська якість за приємною ціною – це формула нашого успіху!