G A R D E N E L L O

Шезлонги, столики и диваны с балдахином

Наш интернет-магазин предоставляет широкий выбор лежаков и шезлонгов, а также аксессуаров к ним, чтобы вы могли выбрать лучший для себя и максимально комфортно и уютно отдыхать на свежем воздухе в лучах солнца. Красиво и практично с шезлонгами будут сочетаться угловые наборы и приставные столики.
Товары 1-35 из 195

Сортировать по
Сортируется по убыванию. Установить по возрастанию
Показывать по
Шезлонг Rest

Шезлонг Rest

98 800 грн.

Шезлонг Conic

Шезлонг Conic

152 000 грн.

Шезлонг Escape

Шезлонг Escape

102 000 грн.

Шезлонг Amaze

Шезлонг Amaze

114 000 грн.

Шезлонг Maxus Black

Шезлонг Maxus Black

18 000 грн.

Шезлонг  Roble

Шезлонг Roble

51 200 грн.

100% честная
цена на сайте

прямой импорт
из Европы

персональный
сервис

доставка
по Украине

Шезлонг Heart

Шезлонг Heart

112 760 грн.

Шезлонг Brafta

Шезлонг Brafta

64 600 грн.

Шезлонг Ocean Pearl

Шезлонг Ocean Pearl

36 800 грн.

Шезлонг Ocean Surf

Шезлонг Ocean Surf

78 800 грн.

Шезлонг Journey

Шезлонг Journey

78 000 грн.

Лаунж Santiago

Лаунж Santiago

278 400 грн.

Шезлонг Portofino

Шезлонг Portofino

29 000 грн.

Шезлонг Relax

Шезлонг Relax

71 800 грн.

Шезлонг Savannah

Шезлонг Savannah

266 400 грн.

Лаунж Savannah Black

Лаунж Savannah Black

532 800 грн.

Товары 1-35 из 195

Сортировать по
Сортируется по убыванию. Установить по возрастанию
Показывать по

Наши клиенты

Шезлонги для зручного відпочинку

ЕЛЕМЕНТ УЮТУ У ВАШОМУ САДУ

Під спекотним південним сонцем, на березі моря або біля басейну складно уявити собі на сто відсотків комфортний відпочинок без таких, що стали буквально незамінними меблями, як шезлонг. У ньому можна і позасмагати, і почитати книгу і навіть подрімати.

В асортименті Gardenello ви знайдете величезний вибір шезлонгів із натуральних матеріалів. Це плетені меблі з техноротангу, представники з мербау та тику деревини екстра-класу. Усі моделі характеризуються екологічністю та якістю виконання.

Придбати шезлонги у Києві можна завітавши до нашого офіс-шоуруму. Там ви особисто переконаєтеся, що всі представлені вироби крім привабливого дизайну мають і міцність, стійкість. Ви зможете власноруч доторкнутися до меблів, подумати в яку кімнату або частину саду вона впишеться найбільш гармонійно.

Садові гойдалки, доброякісні стільці або крісла, столики і навіть парасольки – все це при грамотному підборі може стати не просто предметом зручності, а й елементом декору для вашого заміського будинку.

МАТЕРІАЛИ ДЛЯ ВИГОТОВЛЕННЯ

Шезлонги нашого магазину створені провідними Європейськими виробниками. Ми навмисно не реалізуємо моделі з пластику, адже їхня токсичність, схильність до перегрівання і ламкість говорять самі за себе. За кількістю виробів лідирують лежаки з техноротангу – матеріалу екологічно чистого та міцного. Він навіть застосовується для виготовлення диванів з балдахінами, які часто використовують на пляжі. Цей матеріал не вицвітає, витримує регулярний контакт з водою та ультрафіолетом і, крім іншого, зовсім не втрачає форму.

Моделі з тику та мербау – знахідка для тих, хто не має достатньо часу, щоб регулярно доглядати за меблями. Їх можна залишати просто неба цілий рік. Спеціальні олії, що містяться в порах деревини, захищають вироби від плісняви, гниття та грибка. Їм не страшні регулярні контакти з водою та різкі перепади температур.

Купити шезлонги у магазині Gardenello

Для того щоб меблі, що сподобалися, виявилися у вас вдома в найкоротші терміни, зателефонуйте за вказаними на сайті номерами. Персональний менеджер проконсультує з питань і допоможе вибрати і купити шезлонг, якщо ви розгубилися в багатстві нашого асортименту. Постачання з Європи здійснюються не рідше одного разу на місяць, а значить, ви можете отримати ексклюзивні садові мебліабо комплекти для дому за першим бажанням!

Співпраця з провідними фірмами-перевізниками України дозволяє нам доставляти товар за оптимальною ціною.