G A R D E N E L L O

Подвесные кресла

Заполучите себе предмет интерьера, который станет самым популярным в вашей семье и среди гостей! Подвесное кресло - это нестандартный подход в комбинации кресла и качели. Вы можете купить подвесные кресла в интернет-магазине садовой мебели Gardenello и получить долговечные качественные решения популярных европейских брендов!

12 шт.

Сортировать по
Сортируется по убыванию. Установить по возрастанию
Показывать по

100% честная
цена на сайте

прямой импорт
из Европы

персональный
сервис

доставка
по Украине

12 шт.

Сортировать по
Сортируется по убыванию. Установить по возрастанию
Показывать по

Наши клиенты

Підвісні крісла: купити комфорт можна!

До недавнього часу мрії про затишне і комфортне проведення асоціювалися з кріслом-гойдалкою, вовняним картатим пледом і заворожуючим полум'ям каміна. Епоха безсмертного героя Артура Конан Дойла залишилася в минулому, а на зміну гойдалкам прийшли підвісні крісла. І сьогодні це найкращий спосіб організувати простір оригінально, практично та не без європейського шику.

В ГАРМОНІЇ З СОБОЮ

Вперше підвісне крісло, як сміливе дизайнерське рішення, з'явилося в минулому столітті в Данії. Воно нагадувало еліпс, виготовлялося з лози чи тканини та підвішувалося за гак до стелі. Крім чисто інтер'єрної вигоди, такі меблі приносили відчутну користь людському організму. Просторі розміри дозволяли розміститися всередині крісла з максимальним комфортом, рівномірні погойдування заспокоювали нерви, налаштовували на позитивний лад, допомагали думати більш логічно. Чи варто говорити, що через короткий проміжок часу підвісне крісло купити хотів практично кожен? Популярність цих меблів завоювала світ.

ПІДВЕСНЕ КРІСЛО: ДОДОМУ, В ОФІС, В САД

Нові технологічні рішення дозволили розширити сферу застосування підвісних меблів – вони більше не «прив'язані» тільки до стелі. Тепер елегантний еліпс із м'якими подушками кріпиться до спеціальної міцної стійки, отримуючи новий дизайнерський вигляд та мобільність. Таке підвісне крісло стане ідеальним вибором для: • затишної вітальні, в якій так приємно помріяти; • сучасного офісу, де все спрямоване на розкриття творчого потенціалу працівників, створення максимально комфортних умов праці; • заміського саду, де сонячне проміння пробивається крізь плетені стінки крісла, а вітер легко перевертає сторінки книги. Сучасним споживачам, які цінують розкіш і бажають підвісне крісло купити в Києві, доступний широкий вибір матеріалів: штучний ротанг, гнучка лоза, деревина, прозорий футуристичний пластик. Вони різняться за ціною та допустимою вагою. Всі ці дані вказуються в описах моделей, що полегшує вибір.

ДЕ МОЖНА ВИГІДНО КУПИТИ ПІДВЕСНЕ КРІСЛО?

Інтернет-магазин елітних садових меблів Gardenello пропонує вибрати підвісні крісла за своїм смаком та загальною стилістикою інтер'єру. Висока якість від зарубіжних виробників стане гарантією тривалого бездоганного терміну служби меблів. Відчути максимальний комфорт та придбати саме ваше крісло можна у шоурумі магазину, де представлені всі моделі. Обов'язкова зручність для клієнтів: доставка по Києву та всій Україні.