G A R D E N E L L O

Садовые приставные столики

Приставные столики отличаются от кофейных более компактными размерами, но меньшим перечнем выполняемых функций. Также вы можете их использовать рядом с шезлонгами во время купания в лучах солнца. Наш интернет-магазин предоставляет широкий выбор лучших приставных столиков на рынке садовой мебели.
Товары 1-35 из 70

Сортировать по
Сортируется по убыванию. Установить по возрастанию
Показывать по
Столик Breeze

Столик Breeze

18 200 грн.

Столик Ocean Wave

Столик Ocean Wave

23 600 грн.

Столик Maldives Side

Столик Maldives Side

15 800 грн.

Столик Roble

Столик Roble

10 600 грн.

100% честная
цена на сайте

прямой импорт
из Европы

персональный
сервис

доставка
по Украине

Столик Luna 51 см

Столик Luna 51 см

19 200 грн.

Тележка Roll

Тележка Roll

25 800 грн.

Столик Peacock Rope

Столик Peacock Rope

34 400 грн.

Товары 1-35 из 70

Сортировать по
Сортируется по убыванию. Установить по возрастанию
Показывать по

Наши клиенты

Кавовий столик – як частина Вашої оселі.

 

Столик кавовий, журнальний столик, столик для чаю – це правильні назви, і всі вони несуть у себе однаковий сенс. У стандартному розумінні кавовий стіл - це довгий прямокутної форми низький столик, який в основному поєднують з диванами, групою крісел.

 

Чайні столики ми звикли бачити як частину інтер'єру, але в останні роки все більше набирає популярності виставляти комплекти для відпочинку в саду чи терасі. Найчастіше журнальні столики ставлять у комплекті з диванами чи групою крісел. Рідше їх ставлять окремо як підставку під книжки чи декор.

 

 

 

Історія створення першого журнального столика.

Журнальні столики вперше почали масово створювати у Європі у XVIII столітті. За теорією деяких істориків, вперше такий стіл був придуманий E. W. Godwin у 1868 році.

Спочатку кавові столики виготовлялися у великих кількостях фірмами William Watt та Collinson and Lock, але вони трохи вище ніж ми бачимо їх зараз. Подальша еволюція кавових столів і зменшення висоти журнального столу пов'язані з впливом зі сходу.

 

 РОБИТИ ПОКУПКИ У МАГАЗИНІ GARDENELLO ЛЕГКО І ПРОСТО!

У пошуках потрібних моделей не потрібно більше писати «купити журнальний столик в інтернет магазині» або «кавовий столик купити», одразу заходьте на наш сайт або приходьте у гості до нас у шоурум. Шоурум Gardenello знаходиться в Києві і завжди радує своїх відвідувачів теплим прийомом та чудовими моделями вуличних столиків.