G A R D E N E L L O

Садовые обеденные кресла

Сидя в любом из обеденных кресел нашего интернет-магазина вы почувствуете незабываемый комфорт и приятность ощущений. Мы предоставляем вам широчайший выбор плетёной мебели от ведущих европейских производителей садовой мебели. Предлагаем вам просмотреть также обеденные столы и стулья.
Товары 1-35 из 86

Сортировать по
Сортируется по убыванию. Установить по возрастанию
Показывать по
Стул Costa coffee

Стул Costa coffee

6 120 грн.

Кресло Wave White

Кресло Wave White

20 475 грн.

100% честная
цена на сайте

прямой импорт
из Европы

персональный
сервис

доставка
по Украине

Кресло Encore

Кресло Encore

119 700 грн.

Стул Less

Стул Less

24 525 грн.

Кресло Roble

Кресло Roble

22 275 грн.

Кресло Derby

Кресло Derby

35 775 грн.

Товары 1-35 из 86

Сортировать по
Сортируется по убыванию. Установить по возрастанию
Показывать по

Наши клиенты

Вуличні крісла – як частина вашої тераси

 

Вуличні крісла діляться на крісла для відпочинку та обідні крісла. Давайте розберемо що таке крісло для відпочинку, ця модель яка зазвичай нижча і ширша в порівнянні з обіднім кріслом. Крісло для відпочинку найчастіше ставлять поряд з диваном та журнальним столиком. У свою чергу обіднє крісло ставлять у комплекті з обіднім столом.

Створення сприятливої атмосфери на Вашій терасі допоможуть правильно підібрані крісла, адже правильно підібране крісло дасть своєму господареві не тільки красиве доповнення дизайну тераси, а й комфорт. Кожному з нас важливий комфорт і при правильному виборі, вуличне крісло стає нам найкращим другом з яким ми хочемо проводити якнайбільше часу.

Чохли для вуличних меблів – чи є потреба.

На жаль, наш клімат не дуже чистий і як би ми не хотіли чистішим він не ставатиме. Вуличний чохол несе у собі захист як від брудних опадів, так і від зайвої вологи. Всі вуличні меблі з нашого каталогу можуть стояти цілий рік на вулиці і без чохла, але чохли подушок потрібно буде прати набагато частіше, ніж у тому випадку, коли меблі перебувати в чохлі в непотрібний час. Вуличні меблі швидко сохнуть - це правда, але бувають моменти, коли нас немає вдома, а на вулиці нещодавно пройшов дощ і наші улюблені вуличні меблі ще вологі, а ми хочемо провести час на свіжому повітрі, це приносить нам дискомфорт. Але якщо Ваші меблі стоїть під чохлом про цю проблему можна забути, адже знявши чохол вони будуть сухі, чисті і готові радувати своїх господарів.

КУПІВЛЯ У МАГАЗИНІ GARDENELLO

У нашому магазині ми завжди раді представити нашим покупцям найкращі моделі від європейських виробників. Кожен клієнт зможе знайти відповідний обідній комплект у нас. У нашому магазині представлено безліч моделей вуличних крісел, ознайомитись з ними ви можете на нашому сайті або відвідавши наш магазин у Києві. Оформивши замовлення у нас, ви отримаєте максимальну віддачу, 100% гарантію. Ми впевнені у своєму товарі та постачальниках, тому ми даємо 45 днів на повернення товару, якщо він Вам не підійшов.