G A R D E N E L L O

Садовые обеденные кресла

Сидя в любом из обеденных кресел нашего интернет-магазина вы почувствуете незабываемый комфорт и приятность ощущений. Мы предоставляем вам широчайший выбор плетёной мебели от ведущих европейских производителей садовой мебели. Предлагаем вам просмотреть также обеденные столы и стулья.
Товары 71-77 из 77

Сортировать по
Сортируется по убыванию. Установить по возрастанию
Показывать по
Товары 71-77 из 77

Сортировать по
Сортируется по убыванию. Установить по возрастанию
Показывать по

Наши клиенты

Вуличні крісла – як частина вашої тераси

 

Вуличні крісла діляться на крісла для відпочинку та обідні крісла. Давайте розберемо що таке крісло для відпочинку, ця модель яка зазвичай нижча і ширша в порівнянні з обіднім кріслом. Крісло для відпочинку найчастіше ставлять поряд з диваном та журнальним столиком. У свою чергу обіднє крісло ставлять у комплекті з обіднім столом.

Створення сприятливої атмосфери на Вашій терасі допоможуть правильно підібрані крісла, адже правильно підібране крісло дасть своєму господареві не тільки красиве доповнення дизайну тераси, а й комфорт. Кожному з нас важливий комфорт і при правильному виборі, вуличне крісло стає нам найкращим другом з яким ми хочемо проводити якнайбільше часу.

Чохли для вуличних меблів – чи є потреба.

На жаль, наш клімат не дуже чистий і як би ми не хотіли чистішим він не ставатиме. Вуличний чохол несе у собі захист як від брудних опадів, так і від зайвої вологи. Всі вуличні меблі з нашого каталогу можуть стояти цілий рік на вулиці і без чохла, але чохли подушок потрібно буде прати набагато частіше, ніж у тому випадку, коли меблі перебувати в чохлі в непотрібний час. Вуличні меблі швидко сохнуть - це правда, але бувають моменти, коли нас немає вдома, а на вулиці нещодавно пройшов дощ і наші улюблені вуличні меблі ще вологі, а ми хочемо провести час на свіжому повітрі, це приносить нам дискомфорт. Але якщо Ваші меблі стоїть під чохлом про цю проблему можна забути, адже знявши чохол вони будуть сухі, чисті і готові радувати своїх господарів.

КУПІВЛЯ У МАГАЗИНІ GARDENELLO

У нашому магазині ми завжди раді представити нашим покупцям найкращі моделі від європейських виробників. Кожен клієнт зможе знайти відповідний обідній комплект у нас. У нашому магазині представлено безліч моделей вуличних крісел, ознайомитись з ними ви можете на нашому сайті або відвідавши наш магазин у Києві. Оформивши замовлення у нас, ви отримаєте максимальну віддачу, 100% гарантію. Ми впевнені у своєму товарі та постачальниках, тому ми даємо 45 днів на повернення товару, якщо він Вам не підійшов.