G A R D E N E L L O

Бренди

Показати ще

Наші клієнти

Садові меблі у магазині Gardenello

Величезний асортимент

Gardenello -це найбільший інтернет-магазин садових меблів та аксесуарів на будь-який смак. Завдяки нашому величезному каталогу та продуманій навігації ви можете без проблем знайти саме ті меблі для саду, які потрібні вам!

Меблі для саду з популярних матеріалів

Найпопулярнішою на сьогоднішній день є меблі зі штучного ротанга та попит на неї постійно зростає. Це і не дивно, адже штучний ротанг дуже практичний в експлуатації і до того ж дозволяє виготовляти вироби з естетичними приголомшливими властивостями. Техноротанг, як його ще називають, не боїться сонця, дощу та снігу тому такі меблі можна залишати на відкритому майданчику цілий рік.

Як і раніше актуальною для покупців залишається і меблі з ротанга . Натуральний ротанг дуже екологічний, але, на жаль, недостатньо стійкий до атмосферних впливів, тому рекомендується використовувати меблі для ротанга або на терасах під навісом або в інтер'єрі. З урахуванням того, що цей матеріал все ще популярний, хоч і не так, як раніше, виробники пропонують великий вибір різних аксесуарів - люстри, кашпо, газетниці та ін.

Садові меблі з дерева виготовляється в основному з тику і мербау - це породи дерева, які, за рахунок своєї маслянистої структури, дуже стійкі до зовнішнього середовища. Такі дерев'яні меблі можуть використовуватися десятиліттями. Більш того, один із сучасних модних трендів це меблі з, так званого, "вторинного" тику - основою для неї служать старі будинки та човни, які розбирають на дошки та використовують для виробництва, наприклад, столів та стільців для саду .

Однією з, мабуть, найстаріших технологій виробництва меблів для саду є кування. Ковані меблі дуже популярні і сьогодні завдяки своїй міцності та витонченості. Наприклад, попит насадові лави стабільно високий і не підвладний моді.

Ну і, звичайно, не можна окремо не відзначити парасольки для літніх майданчиків , адже без них обійтись досить складно. Сучасні якісні парасольки високотехнологічні та міцні – вони не бояться навіть сильного вітру.

Переваги інтернет-магазину Gardenello

Купаючи меблі для дачі в інтернет-магазині Gardenello ви отримуєте низку переваг:

  • Найбільший асортимент садових меблів - понад 2000 товарів. Завдяки цьому ви можете вибрати те, що вам подобається.
  • Прямий імпорт з Європи - ми не просто продаємо садові меблі, але й самі їх імпортуємо, що дозволяє нам мати найбільший асортимент та оптимальні ціни. Постачання проходять не рідше одного разу на місяць і, завдяки цьому, нашим Клієнтам не доводиться довго чекати на товар, якого немає на складі в Україні
  • Наявність власного складу - ми постійно підтримуємо складські запаси за найпопулярнішими позиціями і завжди можемо задовольнити запити "тут і зараз"
  • Винятково персональний сервіс - за кожним Клієнтом закріплюється особистий менеджер, який може відповісти на всі питання, що цікавлять
  • Гарантія чесних цін на сайті - ви ніколи не почуєте від нас "ціна змінилася" або "цей товар коштує дорожче", ми постійно актуалізуємо ціни на нашому сайті
  • Доставка по всій Україні - ми працюємо з провідними перевізниками та можемо доставляти меблі до будь-якої точки України за оптимальними тарифами

Гнучкі можливості доставки

Інтернет-магазин Gardenello доставляємо садові меблі по всій Україні - не тільки до Києва, Донецька, Одеси, Харкова, Криму, Дніпра, а й у будь-який населений пункт - не обов'язково навіть, щоб там був склад перевізника. Доставка відбувається абсолютно по всій країні службами Нова Пошта, Інтайм, Делівері.

Запрошуємо до нашого шоуруму!

Запрошуємо відвідати наш офіс-шоурум за адресою: Київ, вул.Вербова, 17В (м.Почайна) .
Наш телефон (044) 467 61 17.